Słuchawki nauszne do 100 zł

sluchawki

Wszyscy wiemy, że słuchawki nauszne mają wiele zalet. Są wygodne, zapewniają doskonałą jakość dźwięku oraz izolację od otoczenia. Dodatkowo, według badań, słuchawki nauszne są najbardziej higieniczne i najbardziej przyjazne organowi słuchu! Dlatego warto mieć w swojej kolekcji parę porządnych słuchawek nausznych, zwłaszcza jeśli często zdarza się nam pracować poza domem lub po prostu cenimy sobie doskonałej jakości dźwięk, którym niekoniecznie mamy ochotę dzielić się z innymi. Pytanie brzmi – na które słuchawki warto zwrócić uwagę? Wybór słuchawek nausznych jest bardzo duży, ale wiadomo – słuchawki słuchawkom nierówne. Dlatego przygotowaliśmy dla Was ranking najlepszych, naszym zdaniem, modeli, których cena nie przekracza stu złotych!

Idealne dla osób pracujących z domu

Słuchawki Philips O’Neill SHO9561/10 – te słuchawki nauszne to jedno z najświeższych dzieł znanej i lubianej marki Philips. Słuchawki O’Neill są lekkie, dzięki czemu możemy korzystać z nich przez długie godziny bez ryzyka migreny. Dodatkowo, chociaż dobrze trzymają się głowy, nie cisną, co również przekłada się na komfort użytkowania. Tę wygodę zawdzięczamy innowacyjnemu rozwiązaniu zastosowanemu przez markę Philips. Słuchawki O’Neill automatycznie dopasowuję się do naszej głowy, dzięki czemu nie musimy zmieniać ich rozmiaru metodą prób i błędów! Oprócz tego słuchawki zostały wyposażone w specjalny, nieplączący się kabel z dodatkowym reduktorem naprężeń oraz elastyczny pałąk, który można dowolnie wyginać, co sprawia, że słuchawki są praktycznie niezniszczalne. Na uwagę zasługuje również ich unikatowy, bardzo elegancki i nowoczesny design oraz oczywiście wyjątkowe dobre jak za tak niską cenę parametry, które sprawiają, że słuchawki O’Neill są nie tylko piękne i wytrzymałe, ale również doskonale spełniają swoją podstawową funkcję.

Słuchawki Superlux HD681 – w przypadku tych słuchawek uwagę zwraca zwłaszcza ich oldschoolowy wygląd, który z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom klasyki. Dzięki tradycyjnej konstrukcji, którą można określić mianem ponadczasowej, słuchawki są łatwe w serwisowaniu. Wygodne duże nausznice oraz półotwarta konstrukcja przekładają się na komfort użytkowania oraz wyjątkowo dobrą jakość dźwięku. Słuchawki zapewniają bardzo dobre basy oraz wyjątkowo czyste soprany, co sprawia, że są bardzo uniwersalne w użyciu i sprawdzą się w przypadku osób, które nie lubią ograniczać się do jednego gatunku muzycznego. Minusem w przypadku tego modelu jest zastosowaniu w nausznicach skóry ekologicznej, która szybko twardnieje, dlatego jeżeli zdecydujemy się na ten model, warto je wymienić na welurowe zamienniki.

Propozycja dla gamerów

Słuchawki Sharkoon Skiller SGH1 – ostatnie słuchawki w naszym rankingu to typowe słuchawki dla graczy, które doskonale sprawdzą się w przypadku miłośników e-sportów oraz osób pracujących z domu lub szukających sprzętu o charakterze bardziej stacjonarnym. Słuchawki, chociaż duże, są przy tym bardzo lekkie, a sporych rozmiarów, miękkie nauszniki zapewniają wysoki komfort noszenia oraz najwyższej jakości dźwięk. Miłym dodatkiem jest również bardzo elastyczny pałąk, który jeszcze podnosi jakość korzystania ze sprzętu. Producent zadbał również o stronę praktyczną modelu – na kablu słuchawek znajduje się pilot, który umożliwia regulację głośności, dzięki czemu nie musimy odrywać się od swoich zajęć przy komputerze. Dużym atutem słuchawek jest również to, że współpracują z telefonami komórkowymi. Za doskonałe działanie sprzętu odpowiedzialny jest kabel z oplotem oraz pozłacanymi stykami.

Ze wszystkich prezentowanych modeli nam najbardziej przypadły do gustu słuchawki O’Neill. Nie tylko są wygodne, ale również najbardziej „mobilne”, a przy tym łączą wyjątkowo atrakcyjny design ze świetnej jakości dźwiękiem. Jeżeli Wam również ten model przypadł do gustu, więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie producenta philips.pl.

Słuchawki nauszne do 100 zł
4.5 (90%) 2 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *