Przegląd słuchawek nausznych do 300 zł

Jednym z rodzajów słuchawek są modele nauszne, które od pozostałych wersji różnią się przede wszystkim tym, że są bezpieczniejsze dla naszego słuchu. Nie izolują one uszu od bodźców zewnętrznych, dźwięki rozchodzą się tu na większej przestrzeni, a muzyka dociera z większej odległości. Wysokiej jakości urządzenie tego typu kupimy już za około 200-300 zł.

Creative Labs Aurvana Live

Słuchawki te wyposażone są w optymalnie wyprofilowane nauszniki, które oferują precyzyjne odwzorowanie dźwięku i minimalizują wszelkiego rodzaju zakłócenia. Zastosowane tu kompozytowe membrany z celulozy gwarantują krystalicznie czyste i szczegółowe soprany oraz głęboki bas, a przetworniki o średnicy 40 mm – wierną oraz naturalną reprodukcję dźwięku. Urządzenie posiada miękkie poduszki, które doskonale izolują od hałasów z zewnątrz i gwarantują wysoki komfort nawet podczas wielogodzinnego słuchania muzyki. Wykonany z miedzi beztlenowej przewód z pozłacanym wtykiem stanowi z kolei gwarancję przesyłania sygnału bez zakłóceń. Na uwagę zasługuje również eleganckie, uniwersalne wzornictwo z lśniącym wykończeniem. Cena słuchawek to około 219 zł.

Encore Rockmaster OE

Encore Rockmaster OE są zamkniętymi słuchawkami wokółusznymi łączącymi w sobie formę zamkniętą i płynącą z niej izolację od otoczenia z wysoką wygodą. Za sprawą dużych, 50 mm dynamicznych przetworników, odpowiedniego strojenia i kątowego wyprofilowania nausznic, urządzenie emituje dźwięki ciepłe i przyjemne. Dzięki ułożeniu ich pod specyficznym kątem, słuchawki generują szerokie spektrum sceniczne z doskonale wyprofilowaną głębią. Za sprawą niskiego oporu, dużej skuteczności i w pełni odpinanego okablowania, z urządzenia korzystać można w niemalże każdych warunkach. Cena słuchawek to około 199 zł.

Philips SHL3300BK/10

Słuchawki na uszne są bezpieczniejsze dla naszego słuchu niż pozostałe ich rodzaje.

Słuchawki wyposażone są w spiralny przewód o długości aż 150 cm, co zapewnia całkowitą swobodę ruchów. Jego konstrukcja pozwala uniknąć uszkodzenia w wyniku ciągnięcia bez zbędnej plątaniny przewodów. Urządzenie posiada możliwość złożenia, dzięki czemu jego przenoszenie i przechowywanie jest znacznie łatwiejsze. Pomysłowa konstrukcja oraz starannie dobrane komponenty, takie jak chociażby solidne zawiasy, powalają na łatwe manewrowanie poszczególnymi częściami. Elementy nauszne obracają się tu o 165 stopni umożliwiając m.in. wygodne słuchanie jednym uchem w czasie miksowania utworów. Można je wykorzystać również podczas normalnego słuchania, kiedy trzeba na chwilę skupić się na odgłosach z zewnątrz. Zastosowane w słuchawkach przetworniki neodymowe cechują się znakomitym pasmem przewodzenia gwarantującym wysokie tony wysokie i bogate basy. Separacja kanałów jest tu wyjątkowo wyraźna, co pozwala na usłyszenie każdej nuty w odpowiednim momencie. Warto tu również wspomnieć o miękkich poduszkach o średnicy 95 mm, które doskonale izolują uszy od płynących z otoczenia dźwięków i wzmacniają tony niskie. Cena urządzenia to około 279 zł.

Podsumowując, w zestawieniu najlepiej wypadają słuchawki marki Philips. Za kupnem tego urządzenia przemawiają między innymi: pomysłowa konstrukcja, starannie dobrane komponenty oraz obrotowe elementy nauszne.

Bardziej szczegółowe informacje można znaleźć na stronie http://www.philips.pl/

Przegląd słuchawek nausznych do 300 zł
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *