Philips SHL3300BK/10

Słuchawki dokanałowe zdrowie Możliwość komentowania Philips SHL3300BK/10 została wyłączona 8
Philips SHL3300BK/10
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Słuchawki wyposażone są w spiralny przewód o długości aż 150 cm, co zapewnia całkowitą swobodę ruchów. Jego konstrukcja pozwala uniknąć uszkodzenia w wyniku ciągnięcia bez zbędnej plątaniny przewodów. Urządzenie posiada możliwość złożenia, dzięki czemu jego przenoszenie i przechowywanie jest znacznie łatwiejsze. Pomysłowa konstrukcja oraz starannie dobrane komponenty, takie jak chociażby solidne zawiasy, powalają na łatwe manewrowanie poszczególnymi częściami. Elementy nauszne obracają się tu o 165 stopni umożliwiając m.in. wygodne słuchanie jednym uchem w czasie miksowania utworów. Można je wykorzystać również podczas normalnego słuchania, kiedy trzeba na chwilę skupić się na odgłosach z zewnątrz. Zastosowane w słuchawkach przetworniki neodymowe cechują się znakomitym pasmem przewodzenia gwarantującym wysokie tony wysokie i bogate basy. Separacja kanałów jest tu wyjątkowo wyraźna, co pozwala na usłyszenie każdej nuty w odpowiednim momencie. Warto tu również wspomnieć o miękkich poduszkach o średnicy 95 mm, które doskonale izolują uszy od płynących z otoczenia dźwięków i wzmacniają tony niskie. Cena urządzenia to około 279 zł.

Podsumowując, w zestawieniu najlepiej wypadają słuchawki marki Philips. Za kupnem tego urządzenia przemawiają między innymi: pomysłowa konstrukcja, starannie dobrane komponenty oraz obrotowe elementy nauszne.

Bardziej szczegółowe informacje można znaleźć na stronie http://www.philips.pl/

Author

Related Articles

http://www.sluchawkinauszne.pl/ - słuchawki nauszne do 50 zł, dobre słuchawki nauszne do 50 zł, słuchawki nauszne do 100, słuchawki do 50zł nauszne, słuchawki douszne czy nauszne, słuchawki dokanałowe zdrowie, dobre słuchawki nauszne do 100zł, słuchawki do 60 zł

Search

Back to Top