jakie słuchawki do telefonu

Słuchawki dokanałowe zdrowie Możliwość komentowania jakie słuchawki do telefonu została wyłączona 86
jakie słuchawki do telefonu
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Nowa Huta w Krakowie – mieszkania w dobrej cenie!

Mieszkania Kraków Nowa Huta to nowo wybudowane osiedle charakteryzujące się wysokim poczuciem bezpieczeństwa, nowoczesności i terenami zielonymi wokół. Główną ideą projektantów było stworzenie harmonijnej przestrzeni przyjaznej jej mieszkańcom, zgodnej z zasadą ładu przestrzennego. Aby zapewnić mieszkańcom Mieszkania Kraków Nowa Huta komfort codziennego życia i relaks zaprojektowano strefy wolne od ruchu samochodowego, z fontannami, ławkami, ciągami spacerowymi, dużą ilością zaaranżowanej zieleni. W teren osiedla skrupulatnie wkomponowano place zabaw dla dzieci oraz tzw. „siłownie pod chmurką” ze sprzętami do ćwiczeń na wolnym powietrzu.

Osiedle jest położone w niedalekiej odległości od centrum Krakowa, jest dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Obiekty charakteryzują się bliskością usługowych, biurowych, edukacyjnych i innych.

Dla przyszłych mieszkańców czekają metraże o funkcjonalnych rozkładach od 45 mkw do 120 mkw. Liczba pokoi waha się od przytulnych kawalerek po 4 pokojowe mieszkania, będące niezwykle wygodną i atrakcyjną alternatywą dla domu. Mieszkania na parterze posiadają duże ogródki, zaś na piętrze – balkony lub loggie. W podziemiach budynków znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców osiedla. Ponadto wyposażone są w windy i system profesjonalnego monitoringu. Estetykę i elegancję osiedla podkreślać będzie słoneczna i przyjazna kolorystyka elewacji, jej liczne zdobienia oraz zieleń wokół.

Author

Related Articles

http://www.sluchawkinauszne.pl/ - słuchawki nauszne do 50 zł, dobre słuchawki nauszne do 50 zł, słuchawki nauszne do 100, słuchawki do 50zł nauszne, słuchawki douszne czy nauszne, słuchawki dokanałowe zdrowie, dobre słuchawki nauszne do 100zł, słuchawki do 60 zł

Search

Back to Top